Увага, блог найкраще переглядати за допомогою браузера Google Chrome, завантажити який безкоштовно можна тут


Проміжні підсумки роботи над проектом

23.12.2013р. в приміщенні Вінницького міського методичного кабінету відбулося засідання науково-методичної ради,  на якому методисти з навчальних дисциплін звітували про попередні результати проектної діяльності. Досвід впровадження проекту «Організаційна культура освітнього дошкільного закладу» представили керівник центру практичної психології та соціальної роботи ММК Ж.О. Воловодівська і методист з практичної психології І.С. Сметанюк; науково-методичні засади реалізації проекту «Шлях до себе» та його результативність висвітлила методист з практичної психології та соціальної роботи Т.В. Докійчук; тренінг «Мистецтво педагогічної комунікації», розроблений і впроваджений в рамках роботи консультативно-тренінгового центру «Крок», охарактеризували методисти з навчальних дисциплін, керівник КТЦ «Крок» Т.М. Дрозд та тренер центру С.О. Ніколаєць. Методисти з бібліотечних фондів Лампіга А.В. та Нарольська К.В. підвели попередні підсумки роботи над спільним бібліотечним проектом "Використання ІКТ в роботі шкільних бібліотек міста Вінниці". Усі методисти зазначили практичну значущість проектів та доцільність продовження відповідної роботи.
Пропонуємо Вашій увазі мультимедійну презентацію, що супроводжувала виступ методистів з бібліотечних фондів Лампіги А.В. та Нарольської К.В.

Діаграма. Порівняльний аналіз стану комп’ютеризації шкільних бібліотек Вінниці за період 01.2011-01.201427.02.2014 р. Вінницький міський методичний кабінет приймав у своїх стінах слухачів курсів підвищення кваліфікації - методистів з навчальних дисциплін РМК Вінницької області. Перед гостями з доповідями виступали методисти міського методичного кабінету, в тому числі і методисти з бібліотечних фондів, які ознайомили присутніх з основними етапами роботи МО шкільних бібліотекарів міста Вінниці в рамках проектної діяльності та загальними показниками компьютерної грамотності шкільних бібліотекарів міста Вінниці.


6 червня 2015р. Проміжні результати роботи над бібліотечним проектом "Впровадження ІКТ в роботу шкільних бібліотек міста Вінниці" були висвітлені в доповіді методиста з бібліотечних фондів під час звіту про проектну діяльність. Презентація до доповіді:Немає коментарів:

Дописати коментар